Lokalizacja
ul. Starołęcka 115, Poznań
Zadzwoń do nas
607 339 111
Wyślij wiadomość
babyfizjopoznan@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon.-Piątek: 9.00-19.00

Nasza Misja

Nasza misja jest prosta, ale pełna pasji: wspieramy rozwój dzieci, pomagając im pokonywać wyzwania związane z ich zdrowiem i rozwijając ich potencjał do maksimum. Wierzymy, że każde dziecko, niezależnie od jego sytuacji, zasługuje na pełne, zdrowe i szczęśliwe życie. Naszym celem jest umożliwienie im osiągnięcia tego poprzez oferowanie najnowocześniejszych terapii i indywidualnych planów terapii naszych małych Pajcjentów.

Dlaczego My?

  • wykwalifikowani fizjoterapeuci
  • praca głównymi metodami neurofizjologicznymi dzieci
  • gabinet przyjazny dzieciom i rodzicom
  • wiele lat doświadczenia

Nasze Wartości

W naszej pracy kierujemy się sercem i profesjonalizmem, mając na uwadze dobro naszych małych Pacjentów. Nasze wartości są naszym przewodnikiem i odzwierciedlają to, kim jesteśmy i jak pracujemy.

Empatia

Rozumiemy, że proces rehabilitacji może być trudny zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodzin. Dlatego zawsze jesteśmy tu, by służyć wsparciem i zrozumieniem.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i decyzje, dążąc do najwyższych standardów etycznych w naszej praktyce.

Współpraca

Wiemy, że sami nie zawsze możemy tyle, ile być chcieli. Dlatego współpracujemy zarówno z rodzinami naszych pacjentów, jak i z innymi specjalistami, aby zapewnić najpełniejszą i najskuteczniejszą opiekę.

Ćwiczenia z dzieckiem w gabinecie w Poznaniu

Nasi Terapeuci

Monika Młoda
Fizjoterapeutka

Od niemal dekady zajmuję się wspieraniem rozwoju oraz rehabilitacją noworodków, niemowląt i dzieci. Jestem dumna z zaufania, jakim darzą mnie rodzice małych Pacjentów.

Czytaj więcej
rehabilitacja wad postawy i skolioz Poznań
Katarzyna Złotnicka
Fizjoterapeutka

Zajmuję się rehabilitacją dzieci z wadami postawy ciała, skoliozami, z problemami neurologicznymi, a także pracuje nad rozwojem ruchowym noworodków, niemowląt i małych dzieci.

Czytaj więcej