Lokalizacja
ul. Starołęcka 115, Poznań
Zadzwoń do nas
607 339 111
Wyślij wiadomość
babyfizjopoznan@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon.-Piątek: 9.00-19.00

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Zajmuję się rehabilitacją dzieci z wadami postawy ciała, skoliozami, z problemami neurologicznymi, a także pracuje nad rozwojem ruchowym noworodków, niemowląt i małych dzieci.


Staram się nieustannie pogłębiać swoją wiedzę w zakresie nowych informacji obejmujących moją pracę zawodową. Rozwijam swoje umiejętności i dokształcam się uczestnicząc w kursach i szkoleniach, dzięki którym mogę jeszcze lepiej pomóc moim małym pacjentom i ich rodzicom.

Kasia prowadzi terapię wg koncepcji NDT Bobath. Zajmuje się małymi pacjentami z: opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, asymetrią ułożeniową, chorobami neurologicznymi, genetycznymi czy zaburzeniami związanymi z napięciem mięśniowym.

Najczęstszymi przyczynami, z którymi trafiają do mnie rodzice ze swoimi pociechami jest skolioza i  zjawisko szeroko pojętej wady postawy dzieci, do których zaliczamy m.in. koślawość, szpotawość stóp/ kolan, płaskostopie, nadmierną lordozę lędźwiową, zwiększoną kifozę piersiową, asymetrie w obrębie ustawienia łopatek czy miednicy.

Kwalifikacje

Metoda FITS w mieście Poznań
Ćwiczenia w gabinecie z dziećmi w mieście Poznań
PNF w pediatrii w Poznaniu