Lokalizacja
ul. Starołęcka 115, Poznań
Zadzwoń do nas
607 339 111
Wyślij wiadomość
babyfizjopoznan@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon.-Piątek: 9.00-19.00

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznej w Poznaniu. Od niemal dekady staram się wspierać rozwój noworodków, niemowląt i dzieci.

Jako wykształcony i doświadczony fizjoterapeuta dla dzieci jestem dumna, że od lat wielu rodziców przychodzi do mnie ze swoimi trudnymi doświadczeniami.

W swoim zawodzie staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, które dotyczą mojej codziennej pracy. Ciągle się dokształcam, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach, aby jak najlepiej pomóc dzieciom oraz ich rodzicom.

Niemowlęta i dzieci, które trafiają do mojego gabinetu często potrzebują długiej i żmudnej rehabilitacji. Wiem, że nie zawsze jest łatwo, przychodzą chwile zwątpienia, bezsilności… Rehabilitant dla dziecka jest często tylko jednym z elementów przyczyniających się do właściwego funkcjonowania najmłodszych pacjentów, którzy cierpią na różne schorzenia ruchowe.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Ponadto prowadzę sklep w Poznaniu MamaBamBam z wyselekcjonowanymi zabawkami wspierającymi rozwój dziecka.

Kwalifikacje

Rehabilitacja niemowląt Monika Młoda
Zabawy z dzieckiem w mieście Poznań
Wspomaganie rozwoju dziecka w Poznań